Organisatie

Bestuur

  • Voorzitter : John Seré
  • Ondervoorzitter en secretaris : Gery Spirinckx
  • Penningmeester : Freddy Sannen

Bestuursleden

  • Eddy De Weirdt : decorbouw
  • Sam Huygens : Tejaterateljee
  • Juliaan Lauwers: hoofdredacteur drukwerken
  • Koen Thiels: algemene zaken
  • Karel Tosseyn: bar en keuzecomite
  • Camille Meerschaert : algemene zaken
  • Peter Vaes: techniek
  • Kathleen Nieuwets : productiecoordinatie

Leden

  • Alberty Carl
  • Bamps An-Sofie
  • Bamps Thomas
  • Beckers Jade
  • Beeken Pieter
  • Brams Maria
  • Brigué Marina
  • Brusten Rune
  • Bruyninckx Jeanne
  • Caers Kevin
  • Carlens Ann
  • Caubergh Colette
  • Ceusters Wilma
  • Claes Iris
  • Cleeremans Anouk
  • Cleeremans Cato
  • Clerx Kristel
  • Cockx Ludo
  • Corten Jens
  • De Koninck Axelle
  • De Volder Mieke
  • De Weirdt Eddy
  • Dries Elsie
  • Fabré Martine
  • Gerards Marc
  • Gerards Mich
  • Gerards Monique
  • Goemaere Robin
  • Gombeer Jef
  • Grosemans Willy
  • Huygens Arthur
  • Huygens Bart
  • Huygens Clara
  • Huygens Gustaaf
  • Huygens Sam
  • Jacobs Jean
  • Janssens Tom
  • Jobse Carla
  • Kamers Mick
  • Krolicki Gertje
  • Krolicki Joke
  • Laureys Denise
  • Lauwers Juliaan
  • Lefevre Benny
  • Lemmens Johan
  • Loozen Lotte
  • Mafrans Luc
  • Meerschaert Camille
  • Meerschaert Floor
  • Meerschaert Hanna
  • Meerschaert Korneel
  • Mees Emily
  • Mees Jari
  • Menten Ellen
  • Michiels Pieter
  • Michiels Shana
  • Molenaers Mije
  • Naten Anne
  • Nieuwets Evelyn
  • Nieuwets Kathleen
  • Nyns Paula
  • Pans Eddy
  • Pans Emmy
  • Peeters Arthur
  • Peeters Kamiel
  • Poeck Siemen
  • Poeck Wim
  • Prinsen Geert
  • Putteman Tom
  • Rayen Hilde
  • Raymaekers Jan
  • Reinquin Sara
  • Renders Rita
  • Reynders Glynis
  • Roesems Joren
  • Saeys Birger
  • Sannen Freddy
  • Schepers Luce
  • Schreurs Jaak
  • Seré John
  • Seys Greet
  • Smeulders Jan
  • Smitt Anita
  • Soenen Pascal
  • Spirinckx Gery
  • Spirinckx Vroni
  • Stas Marleen
  • Swinnen Lieve
  • Swinnen Marleen
  • Swinnen Wim
  • T Joen Sam
  • T Joen Yvan
  • T'Joen Kobe
  • Taverniers Debbie
  • Theunissen Jupp
  • Theunissen Lynn
  • Theys Carla
  • Thielens Hanna
  • Thiels Jan
  • Thiels Koen
  • Tosseyn Karel
  • Tosseyn Kim
  • Tuerlinckx Lori
  • Vaes Peter
  • Van Attenhoven Raf
  • Van Den Eede Wietse
  • Van Even Patrick
  • Van Nerum Anita
  • Van Passel Lucas
  • Van Passel Marcel
  • Vanaenrode Jacqueline
  • Vanaudenhove Claire
  • Vanaudenhove Marie
  • Vanderstukken Wannes
  • Vermandel Luc
  • Willems Rita
Seizoen 2019-2020